Azərbaycan Almaniyaya böyük hesabla uduzdu
19 yaşadək qızlardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının elit-raund mərhələsində çıxış edən Azərbaycan yığması bu gün sonuncu - üçüncü oyununu keçirib
Vəli Qasımov: Maraqlı oyun alındı
"Neftçi"nin baş məşqçisi Vəli Qasımov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Xəzər Lənkəran"a qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
Elbrus Məmmədov: Qapımıza qol vurulan epizodda ofsayd var idi
"Xəzər Lənkəran"ın baş məşqçisi Elbrus Məmmədov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Neftçi"yə qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib
"Zirə"nin baş məşqçisi Adil Şükürov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Rəvan"a qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
Bəhmən Həsənov: Meydanda futbol yox, anarxiya hökm sürürdü
"Rəvan"ın baş məşqçisi Bəhmən Həsənov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Zirə"yə qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
Fəhmin Muradbəyli: Xəzər Lənkərana yenə qalib gəlməyə çalışacağıq
"Neftçi"nin yarımmüdafiəçisi Fəhmin Muradbəyli Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Xəzər Lənkəran"a qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
Adil Nağıyev: Rəvana qalib gəlmək üçün əlimizdən gələni edəcəyik
"Zirə"nin müdafiəçisi Adil Nağıyev Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Rəvan"a qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
Tərlan Quliyev: Kəpəzdə həm fiziki, həm də psixoloji yorğunluq var
"Kəpəz"in müdafiəçisi Tərlan Quliyev Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Qarabağ"a 0:4 hesabıyla uduzduqları oyundan sonra azerisport.az saytının suallarını cavablandırıb.
Azərbaycan Almaniyaya qarşı
19 yaşadək qızlardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının elit-raund mərhələsində çıxış edən Azərbaycan yığması bu gün sonuncu - üçüncü oyununu keçirəcək
Topaz Premyer Liqasının 29-cu turunun “Sumqayıt” – “Qəbələ” oyunundan (1:1) sonra “qırmızı-qaralar”ın baş məşqçisi Roman Qriqorçukun mətbuat konfransı keçirilib
Vüqar Nadirov: Mən özüm də vətən uğrunda döyüşməyə hazıram
"İnter"in hücumçusu Vüqar Nadirov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində AZAL üzərində 1:0 hesablı qələbə qazandıqları oyundan sonra azerisport.az saytının suallarını cavablandırıb.
Samir Məsimovsuz Domjale əsas rəqibinə uduzdu
Sloveniya çempionatında 29-cu turun oyunları keçirilib.
XL Neftçiyə, Kəpəz Qarabağa uduzdu
Şənbə günü keçirilmiş üç oyunla əvəzedici komandaların ölkə birinciliyində 29-cu tura yekun vurulub.
"İnter"in baş məşqçisi Zaur Svanadze Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində AZAL-a qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib