Rəvan yeni mövsüm üçün hazırlığa başladı
Topaz Premyer Liqasında hazırda sonuncu pillədə qərarlaşan "Rəvan" artıq növbəti mövsüm üçün planlar qurmağa başlayıb
İsrafilov oynadı, Kordoba qalib gəldi
Futbol üzrə İspaniyanın ikinci liqasında 37-ci turun oyunları keçirilib.
Xəbər verdiyimiz kimi, Azərbaycanın U-17 yığmasının əsas qapıçısı Məmməd Hüseynov AÇ-2016-nın qrup mərhələsinin ikinci turu çərçivəsində Belçikaya qarşı oyunda (1:1) ağır zədə alaraq, təcili xəstəxanaya aparılmışdı.
Azərbaycanın U-17 yığmasının baş məşqçisi Təbriz Həsənov AÇ-2016-nın final mərhələsi çərçivəsində Belçikaya qarşı oyundan (1:1) sonra fikirlərini bölüşüb
Bakıda keçirilən 17 yaşlılar arasında Avropa çempionatının A qrupunun ikinci turu çərçivəsində keçirilən növbəti oyunda Belçika milli komandamızla 1:1 hesablı heç-heçəyə razılaşdı
Milli komandamızın qapıçısı xəstəxanalıq oldu
Azərbaycanın U-17 yığmasının qapıçısı Məmməd Hüseynov AÇ-2016-nın final mərhələsi çərçivəsində Belçikaya qarşı keçirilən oyunun ikinci hissəsində ağır zədə alıb.
Bu gün Bakıda təşkil olunan 17 yaşadək futbolçular arasında Avropa çempionatında qrup mərhələsinin ikinci turu start götürüb