Məşhur ingiltərəli futbolçu Dağlıq Qarabağ məsələsində Azərbaycanı dəstəkləyib
Böyük Britaniyanın ən tanınmış futbolçularından biri Toni Adams Avropa-Azərbaycan Cəmiyyətinin yığıncağında iştirak edərkən deyib ki, Azərbaycanda yaşayıb və işləyib, eləcə də Ermənistan Silahlı Qüvvələrinin atəşinə məruz qalmış bir kəndinə baş çəkib.
Qazaxıstan mətbuatında martın 26-da Azərbaycan və Qazaxıstan yığmaları arasında Antalyada (Türkiyə) keçirilmiş yoxlama matçının nəticəsinin öncədən razılaşdırıldığına dair məlumat dərc olunub.
Millimizin rəqibləri Dublində qarşılaşdı
19 yaşadək qızlardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının elit mərhələsində Azərbaycan yığmasının yer aldığı 1-ci qrupda daha bir oyun keçirilib.
Mirhüseyn Seyidov: İnterin yaxşı kollektivi var, bunu qorumalıyıq
"İnter"in yarımmüdafiəçisi Mirhüseyn Seyidov komandasının avrokuboklarda iştirakdan məhrum edilməsinə münasibət bildirib.
19 yaşadək qızlardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının elit mərhələsi çərçivəsində Polşa ilə qarşılaşmadan sonra Azərbaycan yığmasının baş məşqçisi Patrisiya Qonzales fikirlərini bölüşüb.