34-cü turun oyun cədvəli və hakim təyinatları
Topaz Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında 34-cü turun oyun cədvəli və görüşlər üçün bütün təyinatlar məlumdur
Aleksandr Quruli: Neftçi ilə oyunda Avroliqaya vəsiqənin taleyini həll edə bilərik
AZAL-ın yarımmüdafiəçisi Aleksandr Quruli Topaz Premyer Liqasının 33-cü turu çərçivəsində "Neftçi"yə qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
Yasin Həmid: Rəvan İnterlə oyunda qələbəyə oynayacaq
"Rəvan"ın hücumçusu Yasin Həmid Topaz Premyer Liqasının 33-cü turu çərçivəsində "İnter"ə qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
Stanislav Namaşko: Neftçiyə qalib gəlib, Avroliqada oynamaq istəyirik
AZAL-ın qapıçısı Stanislav Namaşko Topaz Premyer Liqasının 33-cü turu çərçivəsində "Neftçi"yə qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Cavid Hüseynov mayın 11-də bütün jurnalistləri məhkəməyə dəvət etdi
"Qəbələ"nin yarımmüdafiəçisi Cavid Hüseynov mətbuata müraciət ünvanlayıb.
Şahin Diniyev: Səfərdən qələbə ilə qayıtmaq borcumuzdur
Topaz Premyer Liqasının 33-cü turunda səfərdə “Xəzər Lənkəran” ilə qarşılaşacaq “Kəpəz” ötən gün Lənkərana yollanıb.
Azərbaycan yığmasının məşqçisi Elxan Abdullayev "Neftçi"nin son dövrlər uğurlu çıxış etməyə başlamasına və kubokun finalına çıxmasına münasibət bildirib.
Bu gün Topaz Premyer Liqasında 33-cü turun oyunları keçiriləcək.
Vüqar Mustafayev Zirədəki taleyinin necə olacağını bilmir
"Zirə"nin yarımmüdafiəçisi Vüqar Mustafayev yayda müqavilə ilə məxsus olduğu "Qarabağ"a qayıdıb-qayıtmayacağının hələ də dəqiqləşmədiyini bildirib.
Zirə Qəbələyə qalib gəldi
Topaz Premyer Liqasında çıxış edən klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında 33-cü tura yekun vurulub.
"Neftçi"nin baş məşqçisi Vəli Qasımov Topaz Premyer Liqasının 33-cü turu çərçivəsində AZAL-a qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Azərbaycanda keçirilən 17 yaşadək futbolçular arasında Avropa çempionatı davam edir.
Almaniyanın U-17 yığmasının Azərbaycan əsilli hücumçusu Renat Dadaşov Bakıda təşkil olunan AÇ-2016-nın final mərhələsi çərçivəsində Ukraynaya qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.