İnter AZAL-a qalib gəldi, Qəbələ Sumqayıtla sülh bağladı
Bu gün Topaz Premyer Liqasında 29-cu turun növbəti oyunları keçirilib
Amit Quluzadə: Qəbələ ilə oyun üçün heç bir xüsusi motivasiyam yoxdur
"Sumqayıt"ın yarımmüdafiəçisi Amit Quluzadə Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
Məşhur rusiyalı futbol şərhçisi Gennadi Orlov bəyan edib ki, "Neftçi" SSRİ çempionatının 1977-ci il mövsümündə "Zenit"lə qarşılaşmada (3:2) oyunu "alıbmış".
Vəli Qasımov Portuqaliyanın U-17 yığmasının baş məşqçisi ilə tanışlığından danışdı
"Neftçi"nin baş məşqçisi Vəli Qasımov Azərbaycanın U-17 yığmasının Avropa çempionatının final mərhələsindəki rəqiblərindən olan Portuqaliya komandasının baş məşqçisi Elio Souza ilə tanış olmasından danışıb.
Reynaldo: Topun Kəpəzin oyunçusundan qapıya daxil olduğunu hiss etdim
"Qarabağ"ın hücumçusu Reynaldo Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Kəpəz"ə qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
Bu il Azərbaycanda keçiriləcək 17 yaşadək futbolçulardan ibarət yığma komandalar arasında Avropa çempionatının ötən gün püşkü atıldı
Elbrus Məmmədov: Sonuncu olmamaq üçün xallar qazanmalıyıq
"Xəzər Lənkəran"ın baş məşqçisi Elbrus Məmmədov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Neftçi"yə qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
Neftçinin sabiq forvardı qəzada möcüzə sayəsində sağ qaldı
"Neftçi"nin sabiq hücumçusu Ernest Nfor ağır avtomobil qəzasına düşüb.
"Qarabağ"ın kapitanı Rəşad Sadıqov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Kəpəz"ə qarşı keçirdikləri oyundan (4:0) sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
"Qarabağ"ın yarımmüdafiəçisi Mahir Mədətov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Kəpəz"ə qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
"Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Kəpəz"ə qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
"Kəpəz"in baş məşqçisi Şahin Diniyev Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Qarabağ"a qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib
Qəbələ Sumqayıta, İnter AZAL-a qalib gəldi
Topaz Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında 29-cu tura start verilib.
Qaradağ Lökbatan büdrədi, Neftçala qalib gəldi
Futbol üzrə Azərbaycan birinci divizionunda 21-ci tura yekun vurulub.
“Neftçi”nin baş məşqçisi Vəli Qasımov Rusiyanın "Ural" klubunun hücumçusu Elbəy Quliyevin paytaxt klubunda baxışda olarkən ona qarşı yaxşı münasibət göstərilməməsinə dair fikirlərinə münasibət bildirib.