Bu gün AFFA İntizam Komitəsinin növbəti iclası keçirilib.
İnter, AZAL və Rəvanın futbolçularına 1 oyunluq cəza
Zirə avrokuboklar üçün öz stadionunu sifariş etdi
"Zirə" avrokuboklara vəsiqə qazanacağı halda ev oyunlarını keçirmək istədiyi stadionları sifariş edib.
Vüqar Bəybalayev: Orxan Sadıqlıdan belə səhv gözləmirdim
"Xəzər Lənkəran"ın yarımmüdafiəçisi Vüqar Bəybalayev Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Neftçi"yə 0:1 hesabıyla uduzduqları oyunu şərh edib
Yuri Fomenko: Ümid edirəm ki, hər şey İnter üçün yaxşı nəticələnəcək
"İnter"in hücumçusu Yuri Fomenko Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində AZAL üzərində 1:0 hesablı qələbə qazandıqları oyunu şərh edib
Saşa Yunisoğlu: Zirədən 4 qol buraxmağımızda özümüz günahkarıq
"Rəvan"ın müdafiəçisi Saşa Yunisoğlu Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Zirə"yə 0:4 hesabıyla uduzduqları oyunu şərh edib.
Təbriz Həsənovun mətbuat konfransı keçiriləcək
Aprelin 13-də, saat 13:30-da, Mərdəkan qəsəbəsində yerləşən Milli Komandaların Məşq Mərkəzində 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının baş məşqçisi Təbriz Həsənovun mətbuat konfransı keçiriləcək.
Azərsun Holdinq də AÇ-nin sponsoru oldu
Bu gün “Azərsun Holdinq”in nəzdindəki Azərsun Akademiyasında “Azerçay” brendinin UEFA U-17 Avropa çempionatı Azərbaycan-2016-nın sponsoru olması ilə bağlı müqavilə imzalanıb.
Millimiz Makedoniya yığması ilə qarşılaşacaq
Azərbaycan milli komandasının mayın 23-dən iyunun 4-dək Avstriyada təşkil olunacaq təlim-məşq toplanışı çərçivəsində daha bir yoxlama oyunu keçirəcəyi dəqiqləşib
Azərbaycan - Hollandiya matçına baxmağın yolu
Futzal üzrə dünya çempionatının pley-off mərhələsinin cavab oyunları çərçivəsində aprelin 12-də, saat 20:00-da, Bakı İdman Sarayında keçiriləcək Azərbaycan – Hollandiya qarşılaşmasının biletləri oyun günü satılacaq.
"Neftçi"nin hücumçusu Ruslan Qurbanov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Xəzər Lənkəran"a qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
"Sumqayıt"ın hücumçusu Pərdis Fərcad-Azad Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
Tino Peres: Hollandiyaya yenə qalib gəlmək istəyirik
Futzal üzrə Azərbaycan yığmasının baş məşqçisi Tino Peres dünya çempionatına vəsiqə uğrunda Hollandiyaya qarşı keçiriləcək cavab pley-off matçı öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Taqim Kiyevdə əməliyyat olunacaq
Topaz Premyer Liqasının 25-ci turunun AZAL - “Neftçi” oyununda agır zədə alan meydan sahiblərinin futbolçusu Taqim Novruzov əməlliyat olunacaq.