Azərbaycan yığması hansı komandalara yol yoldaşı oldu?
2016-cı ildə Kolumbiyada təşkil olunacaq futzal üzrə dünya çempionatında Avropanı təmsil edəcək altı komandanın adına aydınlıq gəlib.
Futzal üzrə Azərbaycan yığmasının üzvü Rafael dünya çempionatına vəsiqə uğrunda Hollandiyaya qarşı keçirdikləri cavab pley-off matçından (4:4, ilk oyun 5:1) sonra azerisport.az saytının suallarını cavablandırıb
AFFA prezidenti Rövnəq Abdullayev futzal üzrə Azərbaycan yığmasının dünya çempionatının final mərhələsinə vəsiqə qazanmasına münasibət bildirib
"Qarabağ"ın makedoniyalı yarımmüdafiəçisi Muarem Muarem mayın 29-da Avstriya toplanışı çərçivəsində Azərbaycan və Makedoniya yığmaları arasında keçiriləcək yoxlama oyununda iştirak etmək arzusundan söz açıb
AFFA-nın baş katibi Elxan Məmmədov futzal üzrə Azərbaycan yığmasının dünya çempionatına vəsiqə uğrunda Hollandiyaya qarşı keçirdiyi cavab pley-off matçından (4:4, ilk oyun 5:1) sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.