Azərbaycan yığması hansı komandalara yol yoldaşı oldu?
2016-cı ildə Kolumbiyada təşkil olunacaq futzal üzrə dünya çempionatında Avropanı təmsil edəcək altı komandanın adına aydınlıq gəlib.
13 aprel, 2016 00:50
Futzal üzrə Azərbaycan yığmasının üzvü Rafael dünya çempionatına vəsiqə uğrunda Hollandiyaya qarşı keçirdikləri cavab pley-off matçından (4:4, ilk oyun 5:1) sonra azerisport.az saytının suallarını cavablandırıb
13 aprel, 2016 00:40
AFFA prezidenti Rövnəq Abdullayev futzal üzrə Azərbaycan yığmasının dünya çempionatının final mərhələsinə vəsiqə qazanmasına münasibət bildirib
13 aprel, 2016 00:35
"Qarabağ"ın makedoniyalı yarımmüdafiəçisi Muarem Muarem mayın 29-da Avstriya toplanışı çərçivəsində Azərbaycan və Makedoniya yığmaları arasında keçiriləcək yoxlama oyununda iştirak etmək arzusundan söz açıb
13 aprel, 2016 00:20
AFFA-nın baş katibi Elxan Məmmədov futzal üzrə Azərbaycan yığmasının dünya çempionatına vəsiqə uğrunda Hollandiyaya qarşı keçirdiyi cavab pley-off matçından (4:4, ilk oyun 5:1) sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.