Marius Pena: Bakının 6 xalının silinməsi məni sevindirmir
"Bakı"nın sabiq hücumçusu Marius Pena FİFA-nın AFFA-dan bu klubun 6 xalını silməsi barədə tələbinə münasibət bildirib
Klublar Komitəsinin növbəti iclası keçirilib
Bu gün “Boulevard Hotel Baku” otelində Klublar Komitəsinin növbəti iclası keçirilib.
Topaz Premyer Liqasının 25-ci turunun AZAL - “Neftçi” oyununda ağır zədə alan Taqim Novruzov Ukraynada əməlliyyat olunaraq Bakıya qayıdıb.
Zaur Axundov: Yeni baş məşqçi tapmaq problem olmayacaq
Futzal federasiyasının prezidenti Zaur Axundov milli komandamızın baş məşqçisi Tino Peresin istefasına münasibət bildirib.
“Qəbələ” İdman Klubunun rəhbərliyi – vitse-prezident Fariz Nəcəfov, baş menecer Zaur Əzizov, media və marketinq departamentinin rəhbəri Səməd Nəsibov, akademiya direktorunun müavini Nail Kərimov və akademiyanın baş məşqçisi Halim Fıçıcı Yaponiyanın “Naqoya Qrampus” Futbol Klubunun dəvəti ilə adıçəkilən ölkədə işgüzar səfərdədir.
AZAL-ın vitse-prezidenti, AFFA Klublar Komitəsinin sədri Fikrət Hüseynov bu gün jurnalistlər üçün brifinq keçirib.
Məşhur bosniyalı futbol meneceri Elmir Demiroviç bəyan edib ki, "Qarabağ"ın qapıçısı, həmyerlisi olan İbrahim Şehiç Ağdam klubundan ayrılmamalıdır
"Zirə"nin prezidenti Vüqar Astanov bəyan edib ki, özləri avrokuboklara buraxılmasa, oyunçularını qitə arenasında çıxış etmək hüququ qazanan digər komandlara müvəqqəti verməyə hazırdırlar.
"Xəzər Lənkəran"ın vitse-prezidenti Tuyqun Nadirov bu gün keçirilmiş AFFA Klublar Komitəsinin növbəti iclasından sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb