Şəhriyar Əliyev: Bizim gücümüz birliyimizdədir
“Qısa istirahətdən sonra məşqləri bərpa etmişik. Hər şey qaydasındadır, növbəti turun oyununa hazırlaşırıq”.
Futbol üzrə Azərbaycan birinci divizionunda 22-ci turun bütün təyinatları məlumdur.
Topaz Premyer Liqasında 30-cu turun hakimləri
Topaz Premyer Liqasında 30-cu turun bütün təyinatları açıqlanıb.
30-cu turun bütün təyinatları
Topaz Premyer Liqasında çıxış edən klubların əvəzedici heyətləri arasında təşkil olunan ölkə birinciliyində 30-cu turun bütün təyinatları açıqlanıb.
"Kəpəz"in müdafiəçisi Şəhriyar Rəhimov Topaz Premyer Liqasının son turlarında üzləşdikləri uğursuzluqlara münasibət bildirib
Azərbaycan millisi Tailandda beynəlxalq turnirdə iştirak edəcək
Futzal üzrə Azərbaycan yığması avqust ayında beynəlxalq turnirdə iştirak edəcək.
Futzal üzrə Azərbaycan yığmasının üzvü Amadeu dünya çempionatına vəsiqə uğrunda Hollandiyaya qarşı keçirilmiş cavab pley-off matçından (4:4, ilk oyun 5:1) sonra fikirlərini bölüşüb
Bu gün Mərdəkan qəsəbəsində yerləşən Milli Komandaların Məşq Mərkəzində 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının baş məşqçisi Təbriz Həsənovun mətbuat konfransı keçirilib.
"Qəbələ"nin müdafiəçisi Məhəmməd Mirzəbəyov Topaz Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində "Sumqayıt"a qarşı keçirdikləri oyunda (1:1) qapılarına təyin olunan penaltiyə etirazını dilə gətirib.
Millimizin DÇ-dəki rəqibləri may ayında bilinəcək
2016-cı ildə Kolumbiyada təşkil olunacaq futzal üzrə dünya çempionatının final mərhələsinin püşkatma mərasiminin vaxtı müəyyənləşib
Xəbər verdiyimiz kimi, mayın 1-də Heydər Əliyev Fondunun təşəbbüsü ilə "Bakı Marafonu 2016" keçiriləcək
"36 yaşım var, qərara aldım ki, milli ilə vidalaşmaq lazımdır"
Futzal üzrə Azərbaycan yığmasının üzvü Rəcəb Fərəczadə milli karyerasını başa vurmasına münasibət bildirib.
2016-cı ildə Kolumbiyada təşkil olunacaq dünya çempionatının final mərhələsinə hazırda 16 komanda vəsiqə qazanıb.
Qəbələ Rəvanla matçın hazırlığına start verdi
“Qəbələ” Topaz Premyer Liqasının 30-cu turunun “Rəvan”la oyununun hazırlığına start verib.