28-ci turun oyun cədvəli bəlli oldu
Topaz Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında 28-ci turun oyun cədvəli məlumdur
Qarabağ 1000-i Muarem Muaremlə keçdi
“Qarabağ” Azərbaycan çempionatları tarixində 1000-ci qolunu vurub.
“Neftçi” Topaz Premyer Liqasındakı qələbəsiz oyunlar seriyasına son qoyub.
Xəzər Lənkəran 149 günlük fasilədən sonra qol vurdu
Topaz Premyer Liqasında ardıcıl 15 tur qol vura bilməyən “Xəzər Lənkəran”ın uğursuz seriyası qırılıb.
Məşhur futbol agenti Dmitri Selyuk Rusiya yığmasının sabiq hücumçusu Dmitri Sıçovun Azərbaycan klublarından birinə keçəcəyi barədə xəbərlərə münasibət bildirib.
AÇ-2016 Bakının 12 iştirakçısı müəyyənləşdi
Mayın 5-dən 21-dək Bakıda təşkil olunacaq UEFA U-17 Avropa çempionatında mübarizə aparacaq 12 komanda müəyyənləşib.
Rusiya mətbuatı bu ölkənin yığma komandasının sabiq hücumçusu Dmitri Sıçovun Azərbaycanın paytaxt klublarından birinə keçəcəyinə dair iddia ilə çıxış edib
Neftçinin futbolçuları yenə də danışmaq istəmədilər
Topaz Premyer Liqasının 27-ci turu çərçivəsində "İnter"ə qalib gələn "Neftçi"nin futbolçuları yenə mətbuatla ünsiyyətdən boyun qaçırıblar.
"Qəbələ"nin yarımmüdafiəçisi Rəşad Sadiqov Topaz Premyer Liqasının 27-ci turu çərçivəsində AZAL-a qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
Azərbaycan yığmasının məşqçisi Mahmud Qurbanov Qazaxıstana qarşı yoxlama oyununu və həmin görüşdə kapitanlıq sarğısının Bədavi Hüseynova verilməsinə münasibət bildirib
Tural Axundov: Bizə lazım olan qolları elə ilk yarıda vura bilərdik
"Kəpəz"in kapitanı Tural Axundov Topaz Premyer Liqasının 27-ci turu çərçivəsində "Zirə"yə qalib gəldikləri oyundan (2:1) sonra fikirlərini bölüşüb
Murad Səttarlı: Qəbələyə qalib gələcəyimizə inanırdıq
AZAL-ın yarımmüdafiəçisi Murad Səttarlı Topaz Premyer Liqasının 27-ci turu çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib