Qəbələdən mövsümün rekordu
AFFA-nın aşağı yaş qrupundan olan komandaların arasında keçirdiyi liqalarda növbəti oyunlar keçirilib
Kamran Quliyev: Aleksandr Çertoqanovun karyerasını başa vurmaq ehtimalı var
"Sumqayıt"ın prezidenti Kamran Quliyev komandanın yarımmüdafiəçisi Aleksandr Çertoqanovun mövsümün sonunda karyerasını başa vurmasının mümkünlüyündən danışıb
FİFA-nın prezidenti Canni İnfantino Uruqvaya səfəri çərçivəsində DÇ-2026-ya ev sahibliyi etmək istəyən ölkələrin siyahısını açıqlayıb
Qadın güləşçilərdən 1 qızıl və 2 bürünc medal
Bolqarıstanın Ruse şəhərində güləş üzrə U-23 Avropa çempionatı davam edir.
Nizami Hacıyev Gürcüstana yollandı
Azərbaycan Premyer Liqasının 27-ci turu çərçivəsində keçirilən "İnter" - "Neftçi" qarşılaşmasında zədə səbəbindən meydanı tərk edən meydan sahiblərinin kapitanı Nizami Hacıyevin durumuna aydınlıq gəlib.
Birinci divizionda 20-ci turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlandı
Futbol üzrə Azərbaycan birinci divizionunda 20-ci turun oyunları üçün bütün təyinatlar müəyyənləşib.
Topaz Premyer Liqasında 28-ci turun hakimləri bəlli oldu
Topaz Premyer Liqasının 28-ci turunda keçiriləcək oyunlara bütün təyinatlar açıqlanıb.
28-ci turun hakim təyinatları
Topaz Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında 28-ci turun oyunları üçün bütün təyinatlar müəyyənləşib.
Aqolli: Azərbaycanın ən yaxşı məşqçisindən belə sözlər eşitmək çox xoşdur
"Qarabağ"ın müdafiəçisi Ansi Aqolli baş məşqçi Qurban Qurbanovun onunla bağlı ötən gün baş tutan "Rəvan"la oyundan (5:2) sonra zarafatyana, "Aqolli ağdamlıdı, qaqadı" deməsinə münasibət bildirib.