Boqatinov: Azərbaycanın yaxşı yığma komandası var
Makedoniya yığmasının qapıçısı Martin Boqatinov Azərbaycan millisinə qarşı mümkün yoxlama matçından danışıb
İsrafilov Kordobaya kömək edə bilməyəcək
Azərbaycan yığmasının yarımmüdafiəçisi Eddi İsrafilov İspaniya ikinci liqasının 32-ci turu çərçivəsində "Ximnastik"lə səfər oyununda "Kordoba"ya kömək edə bilməyəcək.
Aleksandr Panov: Dmitri Sıçovun Azərbaycana getməsinə ehtiyac yoxdur
Rusiya yığmasının sabiq hücumçusu Aleksandr Panov vaxtilə birgə oynadıqları Dmitri Sıçovun karyerasını Azərbaycanda davam etdirəcəyinə dair yayılan xəbərlərə münasibət bildirib
Samir Abasov: Bizi heç-heçə də qane edəcək, qələbə də
"Sumqayıt"ın baş məşqçisi Samir Abasov Topaz Premyer Liqasının 28-ci turu çərçivəsində "Zirə"yə qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Gürcüstan yığmasının və Rusiyanın "SKA Energiya" klubunun müdafiəçisi Georgi Navalovski vaxtilə şərəfini qoruduğu Bakı "İnter"inin avrokuboklardan kənarlaşdırılmasına münasibət bildirib.
Təmkin Xəlilzadə: Matçın taleyini penalti həll etdi
"Zirə"nin yarımmüdafiəçisi Təmkin Xəlilzadə Topaz Premyer Liqasının 27-ci turu çərçivəsində "Kəpəz"ə uduzduqları oyunu şərh edib.
Futzal üzrə yığma komandaların yeni reytinq cədvəli açıqlanıb.
Millimizin baş məşqçisi: Bizə problem lazım deyil
Futzal üzrə Azərbaycan yığmasının baş məşqçisi Tino Peres dünya çempionatının final mərhələsinə vəsiqə uğrunda Hollandiyaya qarşı keçirəcəkləri cavab pley-off matçı öncəsi hazırlıq planlarını açıqlayıb
“Qəbələ” Topaz Premyer Liqasının 28-ci turunun “İnter”lə ev oyununun hazırlığına start verib.
"Neftçi”nin onlayn-fanşopunun ilk alıcısı paytaxt klubunun Elvin Məmmədov adlı azarkeşi olub.
Xəzər Lənkəran Qarabağla oyuna iki itki ilə çıxacaq
"Xəzər Lənkəran" Topaz Premyer Liqasının 28-ci turu çərçivəsində qarşılaşacağı "Qarabağ"la oyuna hazırlığı davam etdirir.
Rüfət Dadaşov milliyə dəvət almamasından narazıdır
Futbol üzrə Azərbaycan yığmasının sabiq hücumçusu Rüfət Dadaşov millimizə dəvət almamasından, eləcə də şərəfini qoruduğu "Germania Halberştadt" klubundakı durumundan danışıb.
Sumqayıt Zirə ilə oyuna tam heyətlə hazırlaşır
Topaz Premyer Liqasının son turunda "Xəzər Lənkəran" üzərində qələbə qazanmış (2:1) "Sumqayıt" "Zirə" ilə oyunun hazırlığını davam etdirir