Arif Əsədov: Finalda Qarabağ ya Qəbələ ilə oynayacaq, ya da Neftçi ilə
"Neftçi"nin sabiq baş məşqçisi Arif Əsədov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində baş tutacaq ilk oyunlar öncəsi azerisport.az saytının suallarını cavablandırıb.
İnter İdman Arbitraj Məhkəməsinə müraciət etdi
Məlum olduğu kimi, 30 mart 2016-cı il tarixdə UEFA CFCB-nin İstintaq Palatasının qəbul etdiyi 10 dekabr 2015-ci il tarixli AC-05-2015 nömrəli qərarını qüvvədə saxlayaraq, “İnter”i növbəti üç avrokubok mövsümündən (2016/2017, 2017/2018, 2018/2019) birində (ölkədaxili futbol mövsümünün yekun nəticələrinə görə avrokubok oyunlarına vəsiqə qazanacağı halda) iştirak hüququndan məhrum etmişdi
Azərbaycanın 5 futbol mütəxəssisi UEFA seminarında
Moldovanın paytaxtı Kişinyovda futzalın inkişafına dair UEFA seminarı keçirilir.
Adrian Pit: Xəzər Lənkərana qayıtmağa, kömək etməyə hazıram
"Xəzər Lənkəran"ın sabiq yarımmüdafiəçisi Adrian Pit bəyan edib ki, yenidən cənub klubuna qayıtmağa, bu komandaya kömək etməyə hazırdır
AFFA Məşqçilər Komitəsinin üzvü Ağasəlim Mircavadov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsinin ilk oyunları öncəsi fikirlərini bölüşüb
"İnter"in yarımmüdafiəçisi Mirhüseyn Seyidov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qarabağ"a qarşı keçirəcəkləri ilk oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Qalibə orijinal formanı Erik Ramos təqdim edəcək
"Neftçi"nin təşkil etdiyi virtual və real penalti yarışmaları davam edir.
Vurğun Hüseynov: Kəpəzlə matçın danışılmış olmasından söhbət də gedə bilməz
"Sumqayıt"ın kapitanı Vurğun Hüseynov Topaz Premyer Liqasının 31-ci turu çərçivəsində "Kəpəz"ə məğlubiyyəti (2:3) şərh edib.
Bu gün Azərbaycan kubokunda yarımfinal mərhələsinə start veriləcək.
Ceyhun Sultanov: Bunlar klubun imicinə zərbə vurmağa hesablanmış addımdır
"Sumqayıt"ın meneceri Ceyhun Sultanov komandadan uzaqlaşdırılan Uğur Pamuk, Tofiq Mikayılov və Emin Mehdiyevlə bağlı fikirlərini bölüşüb.
Prosineçki Əliyevi milliyə qaytarır
Futbol üzrə Azərbaycan yığmasının baş məşqçisi Robert Prosineçki "İnter"in hücumçusu Ruaf Əliyevi yenidən milliyə qaytarmağa hazırlaşır.
Stanislav Namaşko: Bizi məhz buna görə cəzalandırdılar
AZAL-ın qapıçısı Stanislav Namaşko Topaz Premyer Liqasının 31-ci turu çərçivəsində "Rəvan"a qarşı keçirdikləri oyundan (0:1) sonra ölkəsinin mətbuatına müsahibə verib
AÇ-2016 ilə bağlı face art təşkil olunub
UEFA U-17 Avropa çempionatı Azərbaycan-2016-nın təbliğat işləri çərçivəsində Park Bulvar Alış-Veriş Mərkəzində, 28 Mall və Gənclik Mall ticarət mərkəzlərindəki bilet satışı nöqtələrinin yaxınlığında ödənişsiz face art təşkil olunub
Rəşad Eyyubov: Neftçi ilə cütün taleyini ilk oyunda həll edə bilərik
"Qəbələ"nin yarımmüdafiəçisi Rəşad Eyyubov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Neftçi"yə qarşı keçirəcəkləri ilk oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb