"Neftçi"nin sabiq baş məşqçisi Arif Əsədov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində baş tutacaq ilk oyunlar öncəsi azerisport.az saytının suallarını cavablandırıb.
İnter İdman Arbitraj Məhkəməsinə müraciət etdi
Məlum olduğu kimi, 30 mart 2016-cı il tarixdə UEFA CFCB-nin İstintaq Palatasının qəbul etdiyi 10 dekabr 2015-ci il tarixli AC-05-2015 nömrəli qərarını qüvvədə saxlayaraq, “İnter”i növbəti üç avrokubok mövsümündən (2016/2017, 2017/2018, 2018/2019) birində (ölkədaxili futbol mövsümünün yekun nəticələrinə görə avrokubok oyunlarına vəsiqə qazanacağı halda) iştirak hüququndan məhrum etmişdi
27 aprel, 2016 13:30
Moldovanın paytaxtı Kişinyovda futzalın inkişafına dair UEFA seminarı keçirilir.
27 aprel, 2016 13:00
"Xəzər Lənkəran"ın sabiq yarımmüdafiəçisi Adrian Pit bəyan edib ki, yenidən cənub klubuna qayıtmağa, bu komandaya kömək etməyə hazırdır
27 aprel, 2016 12:40
AFFA Məşqçilər Komitəsinin üzvü Ağasəlim Mircavadov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsinin ilk oyunları öncəsi fikirlərini bölüşüb
27 aprel, 2016 12:20
"İnter"in yarımmüdafiəçisi Mirhüseyn Seyidov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qarabağ"a qarşı keçirəcəkləri ilk oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb.