Rəhman Hacıyev: Hakimin penaltini necə görmədiyini bilmirəm
"Neftçi"nin yarımmüdafiəçisi Rəhman Hacıyev Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirdikləri ilk oyunu (1:1) şərh edib.
"Qarabağ"ın kapitanı Rəşad Sadıqov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "İnter"ə qarşı keçirdikləri ilk oyundan sonra fikirlərini bölüşüb.
Tahir Gözəl: Qarabağa yeni transferlər etməyə hazırıq
"Qarabağ"ın prezidenti Tahir Gözəl Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "İnter"ə qarşı keçirilmiş ilk oyundan (4:0) sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
"Neftçi"nin baş məşqçisi Vəli Qasımov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirdikləri ilk oyundan sonra fikirlərini bölüşüb.
"Qəbələ"nin baş məşqçisi Roman Qriqorçuk Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Neftçi"yə qarşı keçirdikləri ilk oyundan sonra fikirlərini bölüşüb
Bu gün Azərbaycan kubokunda yarımfinal mərhələsinə start verilib
"Qarabağ"ın prezidenti Tahir Gözəl Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "İnter"ə qarşı keçirdikləri ilk oyundan sonra fikirlərini bölüşüb.
"İnter"in baş məşqçisi Qurban Qurbanov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qarabağ"a qarşı keçirdikləri ilk oyundan sonra fikirlərini bölüşüb.
"Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "İnter"ə qarşı keçirdikləri ilk oyundan sonra fikirlərini bölüşüb.
Bakı Olimpiya Stadionunda əyləncə günü
Xəbər verdiyimiz kimi, mayın 1-də Heydər Əliyev Fondunun təşəbbüsü ilə Bakı Marafonu keçiriləcək.
Dünya və Avropa çempionları yığmamızla görüşüb
Bu gün AFFA Futbol Mərkəzində yerləşən Milli Komandaların Məşq Mərkəzində müxtəlif illərdə keçmiş SSRİ-nin gənclərdən ibarət yığma komandalarının heyətində dünya və Avropa çempionu olmuş Arif Əsədov, Vladislav Qədirov və Tərlan Əhmədov 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığma komandası ilə görüşüblər.
Ruslan Qurbanov: Qəbələyə qol vurmağa çalışacağam
"Neftçi"nin hücumçusu Ruslan Qurbanov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirəcəkləri ilk oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
Dani Kintana: Böhrana görə Azərbaycan çempionatının səviyyəsi aşağı düşüb
"Qarabağ"ın yarımmüdafiəçisi Dani Kintana Ağdam klubuna gəlişindən, eləcə də bu komandadakı çıxışından, Azərbaycan çempionatından danışıb
Tadas Simaitis: Rəqibin adı, mövqeyi yox, gücü əsasdır
Azerisport.az sizi “Kəpəz”in əsas komandasının qapıçısı Tadas Simaitisin müsahibəsi ilə tanış edir.
Gəncə şəhər stadionu üçün yeni ot örtüyü və işıqlandırma
"Kəpəz"in ev oyunlarını keçirdiyi Gəncə şəhər stadionu ilə bağlı xoş xəbərlər var.