AFFA püşkatmaya hazırlaşır
Aprelin 8-də, Bakı Olimpiya Stadionunda UEFA U-17 Avropa çempionatı Azərbaycan 2016-nın püşkatma mərasimi keçiriləcək
Azərbaycan Polşa ilə üz-üzə
Bu gün Dublində (İrlandiya) 19 yaşadək qızlardan ibarət yığma komandalar arasında Avropa çempionatının elit raundununun 5-ci qrupunda mübarizəyə start verilir
Xəbər verdiyimiz kimi, mayın 5-dən 21-dək Bakıda keçiriləcək UEFA U-17 Avropa çempionatında çıxış edəcək bütün komandalar müəyyənləşib
AZAL-ın yarımmüdafiəçisi Hacı Əhmədov bəyan edib ki, komandasında maaşların az olması ilə bağlı səsləndirilən fikirlərə heç bir önəm vermir
Aprelin 2-dən etibarən cəbhə bölgəsində erməni təcavüzkarları tərəfindən Azərbaycan tərəfinə edilmiş hərbi müdaxiləyə milli ordumuz tərəfindən əks-həmləylə cavab verildi.
Azərbaycan Premyer Liqasının 28-ci turu çərçivəsində keçirilən "Qəbələ" ilə səfər oyununda zədələnərək meydanı tərk edən "İnter"in qapıçısı Kamran Ağayevin durumuna aydınlıq gəlib.
"Pul qazanmaq istəsəydim, Azərbaycana gedərdim"
Yaponiyanın "Yokojama Marinos" klubunun yeni transferi Kventin Martinus Rumıniyanın "Botoşani" klubundan ayrılmasından danışarkən Azərbaycana da toxunub
"Bakı"nın sabiq yarımmüdafiəçisi Ernad Skuliç Azərbaycan çempionatının indiki səviyyəsi, milli komandamızın Robert Prosineçkiyə tapşırılması, eləcə də öz karyerası barədə danışıb
I Divizion, 21-ci turun oyun cədvəli
Futbol üzrə Azərbaycan birinci divizionunda 21-ci turun oyun cədvəli müəyyənləşib.