Neftçi veteran futbolçu Yaşar Babayevi təbrik etdi
“Neftçi”nin veteran futbolçusu Yaşar Babayevin 75 yaşı tamam olub
Migel Madera: İnteri kubokda da keçə bilərik
"Qarabağ"ın yarımmüdafiəçisi Migel Madera Topaz Premyer Liqasının 31-ci turu çərçivəsində "İnter"ə qarşı keçirdikləri oyundan (2:0) sonra azerisport.az saytının suallarını cavablandırıb.
Dmitri Nazarov Karlsrueni məğlubiyyətdən xilas etdi
Almaniya ikinci Bundesliqasında 31-ci turun oyunları keçirilib.
"Qarabağ"ın müdafiəçisi Maksim Medvedev Topaz Premyer Liqasının 31-ci turu çərçivəsində "İnter"ə qarşı keçirdikləri oyundan (2:0) sonra azerisport.az saytının suallarını cavablandırıb
Ramazan Abbasov: Özümüz günahkarıq
"Rəvan"ın kapitanı Ramazan Abbasov Topaz Premyer Liqasının 31-ci turu çərçivəsində AZAL-a qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini açıqlayıb.
"İnter"in baş məşqçisi Zaur Svanadze Topaz Premyer Liqasının 31-ci turu çərçivəsində "Qarabağ"a qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib
"Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Topaz Premyer Liqasının 31-ci turu çərçivəsində "İnter"ə qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
UEFA U-17 Avropa çempionatı Azərbaycan 2016 ilə paralel AFFA-nın təşkilatçılığı ilə məşqçilər üçün oyunların analizi mövzusunda təlim-tədris seminarı təşkil olunacaq