Ramin Musayev: Mənim üçün kimin çempion olması vacib deyil
Peşəkar Futbol Liqasının prezidenti Ramin Musayevin azerisport.az saytına müsahibəsi
Zaur Svanadze: Ola bilər ki, heç-heçəyə də sevinərik
"İnter"in baş məşqçisi Zaur Svanadze Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qarabağ"a qarşı keçirəcəkləri ilk oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Bu gün AFFA İntizam Komitəsinin növbəti iclası keçirilib.
"Neftçi"nin baş məşqçisi Vəli Qasımov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirəcəkləri ilk oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
İnter Qarabağla oyuna ciddi itkilərlə çıxacaq
"İnter" Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsində qarşılaşacağı "Qarabağ"la ilk oyuna hazırlığı davam etdirir.
Topaz Premyer Liqasında 32-ci tur: tarixə səyahət
Bu həftə Topaz Premyer Liqasında 32-ci turun oyunları keçiriləcək.
Roman Qriqorçuk: Neftçi ilə oyunda bizi 5:0 hesablı qələbə qane edəcək
"Qəbələ"nin baş məşqçisi Roman Qriqorçuk Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Neftçi"yə qarşı keçirəcəkləri ilk oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Futbol və Sağlam Həyat adlı layihə davam edir
"Kapital Bank" ASC, "Paşa Həyat Sığorta" ASC-nin sponsorluğu, Təhsil Nazirliyi, Sumqayıt Şəhər İcra Hakimiyyəti, Sumqayıt Şəhər Təhsil Şöbəsi, "Azərikimya" İB və "Sumqayıt" Futbol Klubunun təşkilatçılığı ilə Sumqayıt məktəbliləri üçün təşkil olunmuş "Futbol və Sağlam Həyat" layihəsi davam edir
Tural Hümbətov: Ola bilər ki, Zeniti tərk etməkdə tələsdim
AZAL-ın müdafiəçisi Tural Hümbətov Rusiyanın "Zenit" klubunun ikinci komandasının baş məşqçisi Vladislav Radimovla görüşündən danışıb.