Azərbaycanlı futbolçuların klubu yenə məğlub oldu
Latviya çempionatında 6-cı turun oyunları keçirilib
Muarem Muarem: Zirə ilə oyun bizim üçün çox vacibdir
"Qarabağ"ın yarımmüdafiəçisi Muarem Muarem Topaz Premyer Liqasının 32-ci turu çərçivəsində "Zirə"yə qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Qəbələnin tarixində ilk
Xəbər verdiyimiz kimi, Topaz Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında çempion müəyyənləşib
Topaz Premyer Liqasının 32-ci turu çərçivəsində keçirilən “Kəpəz” – “Rəvan” oyunundan (3:2) sonra ev sahiblərinin baş məşqçisi Şahin Diniyev matçla bağlı fikirlərini jurnalistlərlə bölüşüb
Elbrus Məmmədov: Əsas ümidimiz Kəpəz və Sumqayıtla ev oyunlarınadır
"Xəzər Lənkəran"ın baş məşqçisi Elbrus Məmmədov Topaz Premyer Liqasının 32-ci turu çərçivəsində AZAL-a qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib.
AZAL-ın baş məşqçisi Tərlan Əhmədov Topaz Premyer Liqasının 32-ci turu çərçivəsində "Xəzər Lənkəran"a qarşı keçirdikləri oyunu şərh edib
Qəbələ çempion oldu
Topaz Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında 32-ci turun daha 3 oyunu keçirilib.
Bu gün “Neftçi” PFK-nın inzibati binasında klubun Müşahidə Şurasının növbəti iclası keçirilib.
"Qəbələ"nin sabiq müdafiəçisi Stiv Olfers keçmiş komandasının, eləcə də "Qarabağ"ın çıxışından danışıb, öz karyerası və Azərbaycana mümkün qayıdışı barədə fikirlərini söyləyib.