Dmitri Kramarenko Qəbələ üzərində qələbədən danışdı
"Neftçi"nin qapıçılarla iş üzrə məşqçisi Dmitri Kramarenko Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirdikləri cavab oyununu şərh edib
UEFA AÇ-ni rəngləndirəcək futbolçulardan yazdı, Nəbiyevi fərqləndirdi
Bu gün ölkəmizdə 17 yaşa qədər futbolçular arasında Avropa çempionatı start götürdü.
Peşəkar Futbol Liqasının prezidenti Ramin Musayev Azərbaycan Kubokunun finalına "Neftçi" və "Qarabağ" klublarının vəsiqə qazanmasına dair fikirlərini bölüşüb.
Azərbaycan yığmasının məşqçisi Mahmud Qurbanov U-17 millimizin Bakıda təşkil edilən AÇ-2016-da Portuqaliyaya qarşı keçirəcəyi ilk oyunu ilə bağlı fikirlərini bölüşüb.
Azərbaycan kubokunun 2015/16 mövsümünün yarımfinal mərhələsinin cavab oyunları həlledici qarşılaşmanın iştirakçılarını müəyyənləşdirib
Qarabağ daha bir rekordu təkrarladı
Topaz Premyer Liqasında ardıcıl 9 qələbə ilə tarixinin rekordunu təkrarlayan Ağdamın “Qarabağ” klubu kubokda da eyni nailiyyətə imza atıb.
Topaz Premyer Liqasında 33-cü tur: tarixə səyahət
Bu həftə Topaz Premyer Liqasında 33-cü turun oyunları keçiriləcək.
Ruslan Qurbanov: Finala çıxdığımız üçün şad olsaq da, artıq hər şey geridə qaldı
"Neftçi"nin hücumçusu Ruslan Qurbanov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirdikləri cavab matçını şərh edib.
33-cü turun iki oyununa hakim təyinatları açıqlandı
Topaz Premyer Liqasında çıxış edən klubların əvəzecidi heyətləri arasında təşkil olunan ölkə çempionatında 33-cü turun bu günə olan iki oyunun təyinatları müəyyənləşib.
"Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Peşəkar Futbol Liqasının Azərbaycan Kubokunun "Neftçi" ilə final matçını Masazırdakı "Əlincə Arena"da keçirmək istəməsinə münasibət
Azərbaycan yığmasından bir pilləlik irəliləyiş
FİFA yığma komandaların növbəti reytinq cədvəlini açıqlayıb.