Frozinenin müdafiəçisi: Mənə Azərbaycandan təklif gəlməyib
İtaliyanın "Frozinone" klubunun müdafiəçisi Vasili Priyma "Qəbələ" ilə bağlı fikirlərini bölüşüb
Xaqani Məmmədov Əliyar Ağayevlə bağlı danışmaqdan imtina etdi
AFFA Hakimlər Komitəsinin sədri Xaqani Məmmədov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Neftçi" ilə "Qəbələ" arasında keçirilmiş ilk oyundan (1:1) sonra mətbuata danışmaqdan imtina edib.
Rəşad Sadıqov: Qarabağ cavab matçında da öz oyununu oynayacaq
"Qarabağ"ın kapitanı Rəşad Sadıqov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "İnter"ə qarşı keçirdikləri oyundan sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
Rəşad Sadıqovdan əsgərlərə dəstək: Daim onlarlayıq
"Qarabağ"ın kapitanı Rəşad Sadıqov ermənilərin son günlər yenidən cəbhə xəttində fəallaşmasına dair fikirlərini bölüşüb.
Skautları Bakıya gələcək Avropa klublarının siyahısı
Mayın 5-dən 21-dək keçiriləcək UEFA U-17 Avropa çempionatı Azərbaycan-2016 turnirinin oyunlarını Avropanın tanınmış klublarının skautlarının izləyəcəyi barədə xəbər vermişdik.
İnterin müraciətinə CAS-dan rəsmi cavab alınıb
Xəbər verdiyimiz kimi, 30 mart 2016-cı il tarixdə UEFA CFCB-nin İstintaq Palatasının qəbul etdiyi 10 dekabr 2015-ci il tarixli AC-05-2015 nömrəli qərarını qüvvədə saxlayaraq, “İnter”i növbəti üç avrokubok mövsümündən (2016/2017, 2017/2018, 2018/2019) birində (ölkədaxili futbol mövsümünün yekun nəticələrinə görə avrokubok oyunlarına vəsiqə qazanacağı halda) iştirak hüququndan məhrum etmişdi
"Qəbələ"nin baş meneceri Zaur Əzizov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Neftçi"yə qarşı keçirdikləri ilk oyunun hakimliyindən danışıb.