Topaz Premyer Liqasında 33-cü turun oyun cədvəli
Topaz Premyer Liqasının 33-cü turunun oyun cədvəli müəyyənləşib
Topaz Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında 33-cü turun oyun cədvəli müəyyənləşib
U-17-nin açıq məşqi olacaq
Avropa çempionatının final mərhələsində sabah ilk oyununu keçirəcək 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığma komandasının bu gün, saat 18:00-da Bakı Olimpiya Stadionunun 2-ci meydanında məşqi keçiriləcək.
Vəli Qasımov: Qəbələdə hücum futbolu sərgiləyəcəyik
"Neftçi"nin baş məşqçisi Vəli Qasımov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirəcəkləri cavab matçı öncəsi fikirlərini bölüşüb.
"Bakıda Renat Dadaşova böyük maraq var"
Almaniyanın U-17 yığmasının baş məşqçisi Mikael Şonvayts sabah Bakıda start götürəcək AÇ-2016 öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Sabah Bakıda start götürəcək 17 yaşadək futbolçulardan ibarət yığma komandalar arasındakı Avropa çempionatında A qrupunda mübarizə aparacaq Azərbaycan, Portuqaliya, Belçika və Şotlandiya yığmalarının baş məşqçiləri bu gün mətbuat konfransı keçiriblər.