Kamran Ağayev: Böyük hədəfləri olan klubun üç heyəti olmalıdır
"İnter"in hücumçusu Kamran Ağayev Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qarabağ"a qarşı keçirdikləri cavab oyunundan sonra azerisport.az saytının suallarını cavablandırıb.
Emin Nuri: Ola bilsin ki, heç Robert Prosineçkinin mənim haqqımda məlumatı yoxdur
İsveçin "Kalmar" klubunun müdafiəçisi Emin Nuri uzun müddətdir Azərbaycan yığmasına dəvət almamasına münasibət bildirib.
"Neftçi"nin baş məşqçisi Vəli Qasımov 17 yaşadək futbolçulardan ibarət yığmamızın AÇ-2016-nın final mərhələsi çərçivəsindəki ilk oyunda Portuqaliyaya 0:5 hesablı məğlubiyyətini şərh edib.
"Sumqayıt"ın baş məşqçisi Samir Abasov Topaz Premyer Liqasının 33-cü turu çərçivəsində "Qarabağ"a qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
Pərdis Fərcad-Azad: Bizim üçün çempiona qarşı oynamaq əla stimul olacaq
"Sumqayıt"ın yarımmüdafiəçisi Pərdis Fərcad-Azad Topaz Premyer Liqasının 33-cü turu çərçivəsində "Qarabağ"a qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb
Futbol üzrə Azərbaycan Birinci Divizionunda 25-ci turun təyinatları məlumdur.
Son üç matçın hakimləri bəlli oldu
Topaz Premyer Liqasında çıxış edən klubların əvəzecidi heyətləri arasında təşkil olunan ölkə birinciliyində 33-cü turun bu günə olan oyunlarına təyinatlar müəyyənləşib.
Topaz Premyer Liqasında 33-cü turun hakimləri
Topaz Premyer Liqasında 33-cü turun hakimləri açıqlanıb.
Fəhmin Muradbəyli: Bizim əziyyətimiz hədər getmədi
"Neftçi"nin hücumçusu Fəhmin Muradbəyli Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qəbələ"ni mübarizədən kənarlaşdırmalarına münasibət bildirib.
U-17 Avropa çempionatlarının yeni rekordu
UEFA U-17 Avropa çempionatı Azərbaycan-2016 turnirinin birinci oyun günündə keçirilmiş Azərbaycan - Portuqaliya qarşılaşmasında U-17 Avropa çempionatları tarixinin yeni rekordu qeydə alınıb.
Millimizin üzvləri mətbuatla ünsiyyətdən qaçdılar
Azərbaycanın 17 yaşadək futbolçulardan ibarət yığma komandasının üzvləri AÇ-2016-nın final mərhələsi çərçivəsində Portuqaliyaya qarşı keçirdikləri ilk oyundan sonra mətbuata açıqlama verməkdən imtina ediblər.
Azərbaycanın 17 yaşadək futbolçulardan ibarət yığma komandasının baş məşqçisi Təbriz Həsənov AÇ-2016-nın açılış turunda Portuqaliyaya 0:5 hesablı məğlubiyyətdən sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb
Bakıda təşkil edilən 17 yaşadək futbolçular arasında Avropa çempionatının qrup mərhələsinin ilk oyununda Azərbaycanı 5:0 hesabıyla məğlub edən Portuqaliyanın baş məçqçisi Elio Souza matçdan sonra oyunla bağlı fikirlərini bildirib.
Azərbaycanda təşkil olunan 17 yaşadək futbolçular arasında Avropa çempionatının final mərhələsi bu gün start götürüb
Topaz Premyer Liqasında çıxış edən klubların əvəzedici heyətləri arasında təşkil olunan ölkə çempionatında 33-cü tura start verilib