Rəşad Qasımov: Zaur Svanadzenin İnterdə qalmasını istəyirik
"İnter"in prezidenti Rəşad Qasımov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsində "Qarabağ"a qarşı keçirdikləri cavab matçını (0:1, ilk oyun - 0:4) şərh edib
"Qarabağ” ölkə kubokunun yarımfinal mərhələsinin "İnter"lə cavab matçında 1:0 hesablı qələbə qazanaraq (ilk oyun - 4:0) finala vəsiqəni təmin edib.
Tural Cəlilov: Bizə qələbə daha çox lazımdır, nəinki Kəpəzə
"Xəzər Lənkəran"ın kapitanı Tural Cəlilov Topaz Premyer Liqasının 33-cü turu çərçivəsində "Kəpəz"ə qarşı keçirəcəkləri oyun öncəsi fikirlərini bölüşüb.
Bu gün Azərbaycan kubokunda 1/2 final mərhələsinə yekun vurulub
Azərbaycan kubokunun yarımfinal mərhələsinin “Qəbələ” - “Neftçi” cavab oyunundan (1:1, pen.3:4) sonra “qırmızı-qaralar”ın baş məşqçisi Roman Qriqorçukun mətbuat konfransı keçirilib
Vəli Qasımov: Penaltilər barədə düşünmürdük
"Neftçi"nin baş məşqçisi Vəli Qasımov Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Qəbələ"yə qarşı keçirdikləri cavab oyunundan (1:1, penaltilərlə 4:3) sonra fikirlərini bölüşüb.
Aleksandr Petrakov: Təbriz Həsənovun yaxşı komandası var
Ukraynanın U-17 yığmasının baş məşqçisi Aleksandr Petrakov sabah Bakıda start götürəcək Avropa çempionatı öncəsi fikirlərini bölüşüb.