Xaqani Məmmədov: Roman Qriqorçuk elə ədalətlidirsə...
AFFA Hakimlər Komitəsinin sədri Xaqani Məmmədov "Qəbələ"nin baş məşqçisi Xaqani Məmmədovun ittihamlarına cavab verib
Əliyar Ağayev: Evdə təkrara baxanda şoka düşdüm
Azərbaycanlı FİFA referisi Əliyar Ağayev Azərbaycan Kubokunun yarımfinal mərhələsi çərçivəsində "Neftçi" və "Qəbələ" arasında keçirilmiş ilk oyundakı səhvini (1:1) şərh edib
AFFA Hakimlər Komitəsinin sədri Xaqani Məmmədov bu gün hakimlərin idarəçiliyinə dair narazılıqların artması ilə əlaqədar bu gün mətbuat konfransı keçirib
Millimiz Andorra yığması ilə qarşılacaq
Mayın 23-dən iyunun 4-dək Avstriyada təşkil olunacaq təlim-məşq toplanışı çərçivəsində Azərbaycan milli komandasının daha bir yoxlama oyunu keçirəcəyi dəqiqləşib
FİFA referisi Əliyar Ağayev Azərbaycan Kubokunun 1/4 final mərhələsi çərçivəsində keçirilən "Neftçi" - "Qəbələ" oyunundakı mübahisəli epizodları şərh edib.
Futbol və Sağlam Həyat layihəsinə davam
"Kapital Bank" ASC, "Paşa Həyat Sığorta" ASC-nin sponsorluğu, Təhsil Nazirliyi, Sumqayıt Şəhər İcra Hakimiyyəti, Sumqayıt Şəhər Təhsil Şöbəsi, "Azərikimya" İB və "Sumqayıt" Futbol Klubunun təşkilatçılığı ilə Sumqayıt məktəbliləri üçün təşkil olunmuş "Futbol və Sağlam Həyat" layihəsi davam edir.
32-ci turun hakim təyinatları
Topaz Premyer Liqasında çıxış edən klubların əvəzedici heyətləri arasında təşkil olunan ölkə çempionatında 32-ci turun digər 4 oyunu üçün təyinatlar müəyyənləşib.
Futbol üzrə Azərbaycan Birinci Divizionunda 24-cü turun sabah keçiriləcək oyunları üçün təyinatlar açıqlanıb.
AZAL-la Xəzər Lənkərandan heç-heçə
Topaz Premyer Liqasında çıxış edən klubların əvəzedici heyətləri arasında təşkil olunan ölkə çempionatında 32-ci tura start